KARIÉRA

ONLINE
MARKETÉR

Pracovní náplň: společně budeme budovat značku našich klientů. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (marketing), komunikační schopnosti, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s přípravou a kompletní realizací kampaní.

Mám zájem o pozici

FB/IG/PPC
ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň: správa profilů sociálních sítí a PPC kampaní. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (vizuální komunikace, digitální média), časovou flexibilitu a spolehlivost. Nutná znalost funkcí sociálních sítí.

Mám zájem o pozici

KREATIVNÍ
COPYWRITER

Pracovní náplň: autorské psaní kreativních textů a obsahová kontrola publikací. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (čeština a cizí jazyky), velmi dobrou znalost gramatiky a samostatná schopnost přípravy textů.

Mám zájem o pozici

V současné době hledáme spolupracovníky pro externí spolupráci

Zájemcům o spolupráci nabízíme možnost realizovat se v oblasti současného grafického designu, fotografie a vývoji internetových aplikací. Kritériem je vaše tvůrčí invence a aktivní zájem o design. Ve spolupráci klademe důraz na týmovou práci. Prosíme vás o zaslání motivačního dopisu společně s CV, včetně několika ukázek vaši práce na info@marionetti.cz. Nabízíme spolupráci formou Dohody o provedení práce nebo Smlouvy o dílo.