Provozovatel on-line marketingu
Grafické studio Marionetti

O NÁS ... SEZNAMTE SE S NÁMI

Studio Marionetti, provozovatel Správy sociálních sítí, vzniklo již v roce 2007. Sídlo firmy je v Ostravě, on-line služeb studia však mohou ocenit rovněž klienti z celé České republiky. Díky spolupráci s kreativními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického designu a fotografie, včetně produkce. Je to jednoduché, pokud nás oslovíte s poptávkou marketingu a objevíme u vás nepropracovaný jednotný vizuální styl, navrhneme vám řešení grafických úprav. Portfolio studia rovněž zahrnuje zpracování internetových prezentací a aplikací pro mobilní zařízení. Náš přístup je založený především na vzájemné komunikaci a spolupráci s klientem. Nasloucháme a rozšiřujeme obzory o dostupných možnostech a trendech, které mohou nejlépe vyhovět potřebám klienta.

I vaše firma je může využít k maximálnímu užitku a plně rozvinout svůj potenciál prostřednictvím nejmodernějších technologií. Zajistíme průzkum oblasti vašeho podnikání, konkurence, vizí i obchodních potřeb, tak, abychom pro vás sestavili nejvhodnější Branding Model, jenž vám zajistí efektivní využití marketingové strategie. Ke každému projektu přistupujeme s tvůrčí invencí a mnohaletou zkušeností našeho týmu. Velmi si ceníme vašeho času a prostředků, protože náš úspěch vždy závisí na úspěchu našeho klienta.

Proč si objednat on-line marketingové řešení a správu sociálních sítí od Marionetti?

INTEGROVANÉ
FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

K dispozici je vám zkušený tým grafických designerů, fotografů, webařů a marketingových specialistů. S námi nemusíte hledat další dodavatele. Připravíme vám unikátní grafické, internetové a marketingové řešení.

ČASOVÁ
FLEXIBILITA

V grafickém studiu Marionetti pracujeme 7 dnů v týdnu, od 9.00 do 22.00 hod, kontaktujte nás kdykoliv. Snažíme se zkracovat termín dodání našich služeb.

GARANCE
TERMÍNŮ DODÁNÍ

Garantujeme předem sjednaný harmonogram dodání prací. Pokud by se však stalo, že bychom projekt nedodali včas, automaticky vám snížíme cenu.

NÍZKÁ CENA
SLUŽEB

Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme váš čas a finance. Nespolupracujeme s dodavately, kteří mají další dodavatele a navyšují tak cenu zakázky.


U dlouhodobých projektů poskytujeme výhodné slevy. V rámci dalších služeb Marionetti nabízí své vlastní fotografické studio, případně profesionální Copywriting.


Přehled služeb Správy sociálních sítí


Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Buďte informování o novinkách.

 

Proč Správa sociálních sítí?

Máme pro vás připravený tým profesionálních grafiků, fotografů a marketingových specialistů. Ve spolupráci s odborníky z Marionetti vám zajistíme marketingový plán a cestu k úspěchu.

Celá Česká republika

737 772 561

info@marionetti.cz