Provozovatel on-line marketingu
Grafické studio Marionetti

JAK ZAČÍT ON-LINE MARKETING

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti On-line Media Marketingu, naši hlavní vizí je především spokojený zákazník. Spolupráce s námi začíná auditem internetové prezentace a aktivitami vaší společnosti na internetu a sociálních sítích. Na základě výsledků analýz vám navrhneme vhodné řešení s detailní kalkulací služeb. Svým klientům zajištujeme rovněž kompletní Corporate Identity, grafický design (např. katalogy, bannery, obaly a pod), fotografickou produkci a tisk. S námi nemusíte hledat nové dodavatele těchto služeb.

1. Audit Corporate Identity vaší společnosti

S tímto průzkumem souvisí prověření všech prvků Corporate Identity, u mnoha klientů se setkáváme s neúplným či roztříštěným dojmem jednotného vizuálního stylu. Pokud bychom tento problém našli u vaší společnosti, obratem vás na něj upozorníme a navrhneme vhodné řešení

2. Kontrola internetové prezentace vaší společnosti

Nebudeme se dívat na vaše stránky jako běžný uživatel, kód vašich stránek budou prověřovat naši programátoři a webaři. O webdesign se postarají naši grafici. Zjistíme, které části internetové prezentace jsou nejnavštěvovanější a měly by se rozšířit, a které naopak odstranit. Opět vám navrhneme několik řešení oprav dle rozpočtu a stanovení cíle marketingové strategie.

3. Prověření vaší pozice na sociálních sítích

Na základě předmětu činnosti vaší společnosti vám navrhneme typy vhodných sociálních sítí. Pokud na některých nejste dosud registrování, odborníci Marionetti vám rádi osobní účet (admin) a profil společnosti založí a budou spravovat. Jestli již však na daných sociálních sítích osobní nebo firemní profil máte, budeme vycházet z těchto registrací. Jelikož je počet námi zastupovaných sociálních síti vysoký, nebudeme podrobně popisovat proces všech registrací. Vše zajistíme tak, že náš klient vystupuje u daných profilů také jako administrátor (zjednodušeně má neomezená práva k manipulaci s účtem)

Nabízíme školení On-line Media Marketingu pro pracovní skupiny do 6 osob. Cena jednodenního školení (6 hodin), které může proběhnout v Praze, Brně nebo Ostravě činí 2800 Kč/osoba. Minimálně školíme 3 osoby. Pokud potřebujete proškolit vaše marketingové oddělení, kontaktujte nás a sjednejte si termín školení, který vám vyhovuje.

U svých klientů provádíme 6 měsíční audity, na kterých zhodnotíme aktivity v oblasti On-line Media Marketingu, a navrhneme další vhodnou strategii a určíme cíle na další období.


Přehled služeb Správy sociálních sítí


Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Buďte informování o novinkách.

 

Proč Správa sociálních sítí?

Máme pro vás připravený tým profesionálních grafiků, fotografů a marketingových specialistů. Ve spolupráci s odborníky z Marionetti vám zajistíme marketingový plán a cestu k úspěchu.

Celá Česká republika

737 772 561

info@marionetti.cz