Provozovatel on-line marketingu
Grafické studio Marionetti

CENÍK NAŠICH SLUŽEB

Celková cena prací je stanovena individuálně, s ohledem na rozsah, náročnost, periodicitu a termín dodání požadovaných služeb. Bližší informace o cenách našich služeb naleznete v orientačním ceníku služeb, který vám rádi zašleme. Pro kalkulaci služeb použijte prosím nezávaznou objednávku, případně nám zašlete e-mail na info@marionetti.cz. Obratem vás budeme kontaktovat telefonicky, příp. e-mailem.

Kolik stojí grafický design, SEO, PPC nebo on-line marketingové řešení od Marionetti?

SPRÁVA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

1.800 Kč

ON-LINE
MEDIA
MARKETING

680 Kč/h

INTERNETOVÁ
PREZENTACE
SEO & PPC

2.800 Kč

CORPORATE IDENTITY
 

4.600 Kč

GRAFICKÝ
DESIGN
A DTP

430 Kč/h


Poznámka: Výše uvedené ceny jsou minimální a mohou se lišit dle rozsahu požadovaných prací. Správa sociálních sítí je účtovana za každý profil a v měsíčním intervalu. Grafický návrh logotypu zahrnuje základní grafické řešení bez logomauálu. Cena internetové prezentace odpovídá službám v tomto rozsahu: webdesign (1 layout), 4 stránky, formulář. Grafické studio Marionetti účtuje každých započatých 20 minut práce.

Kolik stojí On-line Media Marketing od Marionetti?

Studio Marionetti (Správa sociálních sítí) se zabývá Media Marketingem na sociálních sítích komplexně, zejména pak na sociální síti Facebook, Twitter a Youtube. Nejen, že vám stránku založíme a budeme vás propagovat, jsme schopni vytvořit úzce cílenou reklamní kampaň. Pokud chcete zvýšit zisky a získat zpětnou vazbu svých fanoušků a klientů, ozvěte se nám. Například založení Facebook stránky u nás stojí od 1.200 Kč (zahrnuje registraci, vložení textů v rozsahu max. 2 normostran, 1 banneru a 30 obrázků). Stránku vám budeme dále udržovat aktuální a budeme analyzovat strategii jejího správného zacílení na požadovanou skupinu uživatelů Facebooku. Tato servisní služba je účtovaná sazbou od 1.800 Kč/měsíc. Odborné konzultace jsou účtované sazbou marketingových služeb ve výši 680 Kč/h. Kompletní ceník On-line Media Marketingu vám rádi zašleme na vyžádání.

Nabízíme školení Facebook Marketingu pro pracovní skupiny do 6 osob. Cena jednodenního školení (6 hodin), které může proběhnout v Praze, Brně nebo Ostravě činí 2800 Kč/osoba. Minimálně školíme 3 osoby. Pokud potřebujete proškolit vaše marketingové oddělení, kontaktujte nás a sjednejte si termín školení, který vám vyhovuje.Grafický design je účtován sazbou 530 Kč/h, DTP práce pak sníženou sazbou 430 Kč/h. V rámci zvýšení efektivity naši práce nabízíme 2 hromadné korektury, další změny jsou účtovány hodinovou sazbou 360 Kč/h. Tisková data jsou dodávaná pomocí FTP přístupu, příp. službou Dropbox. Tisková data se v otevřeném formátu neposkytují, grafické studio Marionetti požaduje exkluzivitu v rámci případných změn grafické podoby tiskoviny. Po dohodě je však možné otevřený formát tiskových dat smluvně odkoupit s licenční smlouvou, cena otevřených dat tiskoviny je účtována dohodou s klientem. Cena programátorských prací internetových aplikací a prezentací činí 380 - 560 Kč/h (dle charakteru objednané služby). S novými klienty spolupracujeme pouze na základě řádné objednávky.

Uvedené sazby jsou fakturační, nejsme plátci DPH.


Jak začít On-line Media MarketingObjednávka služeb Správy sociálních sítí


Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Buďte informování o novinkách.

 

Proč Správa sociálních sítí?

Máme pro vás připravený tým profesionálních grafiků, fotografů a marketingových specialistů. Ve spolupráci s odborníky z Marionetti vám zajistíme marketingový plán a cestu k úspěchu.

Celá Česká republika

737 772 561

info@marionetti.cz